טיסות שכר

כאשר אנחנו טסים לחופשה בחו"ל, פעמים רבות אנחנו בוחרים באופציה של טיסות שכר על מנת להוזיל מחירים. במקרים רבים זה עובר חלק והדיל יוצא רווחי ומהנה.
לעומת זאת לפעמים נופלים על תקלות שונות ואז החופשה יכולה להיהרס בגלל המתנה ארוכה בשדות התעופה, ועוד כל מיני תקלות שיכולות לקרות במקרים בהם הוזמנו חופשות או כרטיסי טיסה למטרות עסקיות באמצעות טיסות שכר.
בכלל כשמדובר בטיסות ולא משנה לאיזה יעד או באיזה תאריך, ובמיוחד אם מדובר בסגנון של טיסות שכר, חשוב לוודא מי חברת התעופה.
חברת תעופה גדולה וחזקה בעלת גב חזק וצי מטוסים רציני, תוכל לספק לכם את שירותי הטיסה בצורה הרבה יותר מקצועית ואמינה מאשר חברה בעלת מספר קטן יותר של מטוסים, ואז במידה ובאחד יש תקלה זה יכול לגרור שורה של עיכובים שתפגע לכם בחופשה.

טיסות למזרח הרחוק – במרחקים כאלה לא מתפשרים על איכות

אם אתם טסים ליוון למרחק של כשעה טיסה, זה לא כזה משנה לכם מי חברת התעופה, ואם זו טיסות שכר או לא. לעומת זאת, אם אתם טסים ליפן, וייטנאם, אוסטרליה, ניו זילנד, וכדומה, אז כדאי שתשקלו היטב עם איזו חברת תעופה את טסים.
אחד הדברים החשובים בטיסות ארוכות, הוא קודם כל מטוס נוח ומרווח.
שנית, אל תשכחו שאתם רוצים חברה שמטיסה טיסות למגוון רחב של יעדים באזור, למשל אם תרצו להתחיל את הטיול שלכם בתאילנד, לאחר מכן לטוס לוייטנאם, אח"כ לסין, אוסטרליה, לסיים בניו זילנד, ולאחר מכן לשוב לארץ.
לעומת טיסות שכר, תרצו שהטיסות הארוכות יותר כמו מהארץ למזרח, יהיו במטוס מרווח, ועם שירות מפנק ואיכותי. בטיסות ארוכות חשוב לבחור בחברה שמציעה צוות מקצועי עם תודעת שירות גבוהה, ודירוג של אחת מעשר חברות התעופה הגדולות. בטיסות אלו תרצו לוודא מראש כי יש לכם מקום, וכי הכול "מתוקתק" ועומד בלוחות הזמנים על מנת שלא תפספסו טיסות המשך, וכדומה. תמיד תוכלו בחופשה הבאה לקחת טיסות שכר ליעד קרוב יותר, למשל לרודוס, תורקיה, כרתים, אירופה, וכדומה.

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר.